KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16463137
nr 1646 3137
Folke Persson
(1905-1964), Sverige
Oljemålning, Signerad Folke P, kust. Olja på pannå, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 68x80 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:55:47
30/9 14:07:34
Folke Persson
Läs mer om Folke Persson